Kompatybilność i montaż
Niewłaściwy dobór lub wadliwy montaż akcesorium może wpłynąć na celność, funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowania broni.
Magpul PMAG 30 GEN M3 to 30 nabojowy magazynek do amunicji 5.56x45 NATO (.223 Remington).
Wykonany z nowej generacji polimerów, łączy małą wagę z dużą wytrzymałością.
Magazynek jest kompatybilny z karabinami AR15/M4, HK 416/MR556A1/M27 IAR, Brytyjskim SA-80, FN SCAR MK 16/16S.
Żebrowana powierzchnia o specjalnej teksturze, w połączeniu ze zwiększoną stopką polepsza chwyt i wymianę magazynka w każdych warunkach. Samosmarujący się donośniki i sprężyna ze stali nierdzewnej znacząco wpływaj na niezawodność.
Do modelu dołączono osłonę chroniącą przed upadkami i zanieczyszczeniu amunicji podczas przechowywania i transportu.
Kolor: MCT (Piaskowy)
MAGPUL to amerykański producent akcesoriów taktycznych dobrze znany strzelcom dynamicznym, sportowym oraz funkcjonariuszom służb porządkowych i wojskowych.
Niewłaściwy dobór lub wadliwy montaż akcesorium może wpłynąć na celność, funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowania broni.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: