„Ogień na Ogień” to Ogólnopolskie Mistrzostwa Służb Mundurowych w konkurencjach wytrzymałościowo - siłowych o puchar Komendanta Stołecznego Policji pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Organizatorem zawodów „Ogień na ogień” jest Komenda Stołeczna w Warszawie, Stowarzyszenie IPA – zrzeszające policjantów na całym świecie, NSZZP, Stowarzyszenie Lodołamacze oraz MOSiR Ząbki.

Trzecia edycja odbyła się 12 września 2019 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach. Do rywalizacji stanęło 28 drużyn złożonych z funkcjonariuszy służb mundurowych z całej Polski, w tym komend wojewódzkich Policji, KSP, ABW, CBA, SOP, Służby Więziennej oraz żołnierzy JWK w Lublińcu, 15. Brygady Zmechanizowanej z Giżycka, 6. Batalionu Powietrznodesantowego. Zawodnicy wzięli udział w czterech konkurencjach wytrzymałościowych.

Doping zapewniała pokaźna widownia, uczniowie klas mundurowych, oraz goście specjalni wydarzenia.

Wygrała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, która była najlepsza w trzech na cztery konkurencje. Drugie miejsce zajęła drużyna KWP Olsztyn, a trzecie KWP Opole.

Dla zwycięzców igrzysk siły przygotowaliśmy zestawy gadżetów GLOCK, Smith & Wesson Inc. i Federal Premium Ammunition. Gratulujemy zwycięzcom!