BĄDŹ SZYBKI. ZOBACZ RÓŻNICĘ. ODNIEŚ SUKCES.

Steiner zawsze był znany z najlepszych parametrów optycznych swoich produktów, szczególnie w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki linii produktów Nighthunter przez lata opracowaliśmy najlepszą optykę na rynku do trudnych warunków. Nasza ambicja uzupełnia lata najlepszych doświadczeń, zainspirowała nas do rozszerzenia rodziny Nighthunter o cyfrowy świat termowizji.

„Steiner Nighthunter” zawsze był gwarancją sukcesu łowieckiego. Nowa seria termowizorów Nighthunter spełnia to twierdzenie i oferuje wyjątkowe wrażenia termiczne. Dziś obiecujemy doskonałość dzięki innowacjom technologicznym i najnowocześniejszym rozwiązaniom.

Sercem serii Nighthunter jest technologia Quantum Vision, jest to unikalne rozwiązanie technologiczne Steiner będące gwarancją sukcesu. Idealne połączenie najnowocześniejszego sensora termicznego, wyjątkowej jakości wyświetlacza i unikalnej inżynierii oprogramowania. Technologia Quantum Vision wraz z zaawansowaną użytecznością i legendarną wytrzymałością Steiner tworzy produkt, na który czekałeś: doskonałe urządzenie termowizyjne.

  • Uzyskaj najostrzejsze obrazy termowizyjne dzięki najnowocześniejszej matrycy 640x480
  • Szybkie oprogramowanie generuje najlepszy obraz w każdych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, mgła)
  • Wysokiej jakości wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 poprawi rozpoznawanie i identyfikację
  • Obrazy o wysokim kontraście z precyzyjnymi oraz ostrymi konturami dzięki NETD < 35 dla wysokiej poprawy obrazu
  • Bardzo stabilny obraz dzięki częstotliwości odświeżania 50 Hz, co pozwala na wygodną obserwację przez długi czas
  • Wodoodporna i wytrzymała obudowa z poliwęglanu wraz z powłoką ochronną Makrolon zapewnia praktycznie niezniszczalną powierzchnię wytrzymującą temperatury od -30°C do +50°C
  • Ergonomiczna i wymienna muszla oczna zapewniająca wygodną obserwację przez cały czas
  • Ciągły czas pracy ponad 8,5 godziny z wymiennymi bateriami i kompatybilnością z power bankiem

Quantum Vision

Idealne połączenie najlepszego możliwego CZUJNIKA TERMICZNEGO, najnowocześniejszego WYŚWIETLACZA i zaawansowanego ROZWOJU OPROGRAMOWANIA, a wszystko to w połączeniu z doskonałą UŻYTECZNOŚCIĄ i legendarną WYTRZYMAŁOŚCIĄ STEINER

Szybkie wykrywanie i imponująca ostrość

Odkryj najbardziej zaawansowaną technologię termowizyjną, wyjątkowy kontrast i wygodną obsługę, aby pomóc myśliwym działać pewnie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach...


Użyteczność

Lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwia wygodną i intuicyjną obsługę. Ciche gumowe elementy sterujące i ergonomiczne muszle oczne zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Legendarna Wytrzymałość Steiner

Odporna na wstrząsy, legendarna obudowa Steiner Makrolon jest wodoodporna i stworzona do najcięższych zastosowań. Wstrząsy do 3G i temperatury od -10 do +50 °C nie mogą zaszkodzić funkcjonalności Nighthunter H35.

Steiner Connect

Oficjalna aplikacja Steiner pozwala wygodnie zapisywać i dzielić się swoimi odkryciami i przygodami z rodziną i przyjaciółmi. Dostępne w sklepie Google Play i App Store.

Nowy Nighthunter H35 będzie dostępny już w sierpniu.